Nasi Eksperci - Kobieta i Rozwód: alimenty, szybki rozwód, podział majątku
Go to Top

Nasi Eksperci

Wszyscy nasi prawnicy, psychologowie i mediatorzy pracują w systemie jednego zespołu z liderem projektu na czele. Wierzymy, że takie rozwiązanie przynosi największe i najbardziej wymierne korzyści naszym klientom. Zespół to różnorodność doświadczeń, perspektyw i zdobytej wiedzy. Dzięki temu zapewniamy naszym klientom komfort i indywidualne traktowanie. Jesteśmy z nimi od początku do końca.

Krystyna Rek

krystyna-rekPomysłodawczyni i założycielka Kobiety i Rozwodu, z wykształcenia psycholog. Pełni rolę koordynatora zespołu ekspertów. Po rozpoznaniu potrzeb klienta rekomenduje i tworzy odpowiedni zespół z liderem projektu na czele.

W codziennej pracy na pierwszym planie stawia klienta i jego potrzeby. Stara się dużo z nimi rozmawiać, tak aby dobrze rozpoznać ich potrzeby i dopasować odpowiednie rozwiązania. Dba o to, aby siła zgranego zespołu i zbiór różnych doświadczeń specjalistów ów przełożyły się na efektywność działań i satysfakcję klientów. Wierzy, że tylko takie rozwiązanie przyniesie największe i najbardziej wymierne korzyści obu stronom. Prywatnie mama dwójki wspaniałych dzieci, które stanowią jej motywację i siłę napędową w życiu.

Izabela Dziabas-DeBenedetti

Iza-deBenedettiUkończyła psychologię społeczną w Wyższej Szkole Psychologii Społecznej.

Psycholog terapeuta z wieloletnią praktyką i szerokim doświadczeniem. Specjalizuje się w mediacjach rodzinnych, psychoterapii i interwencji kryzysowej. Odbyła liczne szkolenia i warsztaty poparte certyfikatami z zakresu stresu traumatycznego i psychodynamicznej terapii traumy. Certyfikowany terapeuta Europejskiego Stowarzyszenia EMDR.

 

 

Elżbieta Orłowska

elzbieta-orlowskaAbsolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Członek Okręgowej Izby Radców Prawnych w Warszawie, były Sędzia Sądu Gospodarczego, przez 10 lat Arbiter w Okręgowej Komisji Arbitrażowej.

Ekspert w dziedzinie prawa rodzinnego i spadkowego, z olbrzymim doświadczeniem procesowym. Znakomity, skuteczny mediator. Na pierwszym miejscu zawsze stawia dobro klienta i jego interesy.

Współpracę z centrum Kobieta i Rozwód potraktowała jako nowe wyzwanie.

Jej profesjonalizm i wieloletnia praktyka jako sędziny na pewno wyznaczą szerokie kompetencje naszej organizacji jak i wysoki standard oferowanych usług.

Angelika Czubacka – Pędzisz

angelika-czubacka-pedziszAbsolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. Ekspert w dziedzinie prawa rodzinnego. Doświadczona w sprawach rozwodowych oraz postę­po­waniach dotyczących podziału majątku, alimentów oraz kontaktów rodziców z dziećmi.

Przygotowuje pisma procesowe i reprezentuje Klientów w postępowaniach przed sądami różnych instancji. Udziela porad w sprawie kształtowania i wykonywania umów, a także w zakresie windykacji spornych należności w postępowaniach sądowych i egzekucyjnych.

 Jej mocne strony to empatia, zaangażowanie oraz wysokie umiejętności negocjacyjne. Klienci mogą liczyć na jej pełen profesjonalizm i osiągnięcie najbardziej optymalnego rozwiązania bez niepotrzebnej straty czasu, nerwów i pieniędzy.

Monika Spieler

monika-spielerAdwokat, absolwentka Wydziału Prawa i Administracji na Uniwersytecie im. Mikołaja Kopernika w Toruniu oraz Wydziału Psychologii w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej w  Warszawie.

Specjalizuje się w prawie rodzinnym. W swojej karierze przeprowadziła setki spraw klientów indywidualnych. Ekspert w programie „Zapytaj mecenasa” w ITV.

Atuty w pracy zawodowej: wnikliwość, sumienność, indywidualne podejście do klienta i wychodzenie naprzeciw jego potrzebom. Znajduje rozwiązania nawet w najbardziej skomplikowanych sprawach.

Marcin Budziak

marcin-budziakAbsolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu im. Mikołaja Kopernika w Toruniu. Aplikację sądową odbył w okręgu Sądu Apelacyjnego w Gdańsku. Posiada szerokie doświadczenie związane z windykacją należności. Specjalizuje się w prawie rodzinnym, majątkowym i alimentacyjnym. W swojej karierze przeprowadził ponad 50 spraw rozwodowych, ponad 30 spraw o podział majątku wspólnego i/lub zniesienie współwłasności oraz sprawy alimentacyjne.

Wyjątkowo sprawny pod kątem skrupulatnego przygotowania dokumentów i dogłębnej analizy orzecznictwa. W codziennej pracy stara się jak najgłębiej i najcelniej przedstawić stanowisko w sprawie oraz ukierunkowywać stanowisko sądu na obrany cel. Na Zawsze działa na dobro klienta.

Fatima Tatak – Pietrzykowska

Absolwentka prawa Uniwersytetu Warszawskiego oraz Centrum Prawa Angielskiego. Ukończyła aplikację radcowską prowadzoną przez Okręgową Izbę Radców Prawnych w Warszawie oraz Szkołę Prawa Procesowego.

W swojej karierze przeprowadziła w sumie kilkadziesiąt spraw z zakresu:

prawnik warszawa

  • prawa rodzinnego: rozwody i separacje, rozdzielność majątkowa, zniesienie wspólności majątkowej, podział majątku małżeńskiego, alimenty na rzecz dzieci, małżonka, podwyższenie, obniżenie, uchylenie obowiązku alimentacyjnego, ograniczenie i pozbawienie władzy rodzicielskiej, ustalenie kontaktów z dziećmi.
  • prawa administracyjnego: sprawy o zwrot wywłaszczonych nieruchomości, przygotowywania opinii prawnych w sprawach z zakresu prawa administracyjnego, procedura administracyjna oraz postępowanie egzekucyjne w administracji
  • prawa cywilnego: zasiedzenie, ustanowienie służebności, zniesienie współwłasności, bezumowne korzystanie, bezpodstawne wzbogacenie

Jej atutami w pracy są skuteczność działania, wysokie kompetencje w zakresie prawa administracyjnego połączone z umiejętnościami ustalania majątku dłużnika czy najemcy (w przypadku notorycznego przeciągania wyprowadzki ze wspólnego lokum).