Siłą centrum Kobieta i Rozwód jest zespół ekspertów, którzy wykorzystują swoje doświadczenie, wiedzę i kreatywność do walki na korzyść naszych klientów.

W naszym centrum pomagamy przygotować indywidualny plan działań, który nazywamy "Taktycznym Rozwodem". W skład naszych usług wchodzą:

Adwokaci Rozwodowi z dużym doświadczeniem i siłą przebicia w sądzie - specjalizujemy się w doradztwie w zakresie prawa cywilnego i rodzinnego, zapewniamy reprezentację w sprawach o rozwód, w tym z orzeczeniem o winie, przyznaniu alimentów na dzieci i na Ciebie, ustaleniu kontaktów z dziećmi, podziału majątku.

Doradca Podatkowy wskaże, na co zwracać uwagę w przypadku, w którym współmałżonek usiłuje przejąć wspólny majątek, przedstawi możliwości zapobiegania takim działaniom, pomoże formułować wnioski dowodowe, odnośnie wyjawienia majątku przez współmałżonka, pomoże zarządzać majątkiem po rozwodzie.

Psycholog – wesprze podczas trudnych chwil, takich jak rozwód i zmotywuje do działania.

Psycholog Dziecięcy – zadba o stan emocjonalny dzieci podczas trudnego okresu w domu, ułatwi zrozumieć naszemu dziecku co dzieje się w rodzinie, sporządzi opinie do sądu dotyczącą kontaktów dziecka z rodzicami.

Mediator – pomoże nawiązać porozumienie z współmałżonkiem podczas planu wychowawczego dzieci czy samego rozwodu, aby dojść do ugody.

Trener personalny – pomoże odnaleźć nowe możliwości rozwojowe, zdobyć nowe uzdolnienia czy zmienić zawód.

Pedagog – organizujemy warsztaty i szkolenia w zakresie terapii porozwodowych czy warsztatów wychowawczych dla rodzin.

Detektyw – pomoże w zgromadzeniu dowodów na okoliczność zdrady współmałżonka i utworzy pełny raport, który możemy wykorzystać w sadzie podczas procesu.
Pomożemy Ci przetrwać rozwód i rozpocząć nowe życie!

W Centrum Kobieta i Rozwód zajmujemy się rozwodami. Wychodzimy naprzeciw kobietom, które muszą stawić czoło trudnej decyzji w swoim życiu.

Targają nami wtedy emocje i czasami trudno jest o obiektywną ocenę sytuacji. Dlatego w takim okresie wysłuchanie rady doświadczonej osoby jest bardzo pomocna a nawet niezbędna.

Zapewnimy Ci doradztwo prawnika, konsultację psychologa, mediatora czy trenera personalnego, którzy pomogą Ci uporać się z formalnościami i zapewnią wsparcie w trakcie Twojego rozwodu.

Skontaktuj się ze mną na Messenger lub pod numerem 602 654 321 jeśli chcesz się dowiedzieć jak możemy Ci pomóc.

Siłą centrum Kobieta i Rozwód jest zespół ekspertów, którzy wykorzystują swoje doświadczenie, wiedzę i kreatywność do walki na korzyść naszych klientów.

W naszym centrum pomagamy przygotować indywidualny plan działań, który nazywamy "Taktycznym Rozwodem". W skład naszych usług wchodzą:

👉Adwokaci Rozwodowi z dużym doświadczeniem i siłą przebicia w sądzie - specjalizujemy się w doradztwie w zakresie prawa cywilnego i rodzinnego, zapewniamy reprezentację w sprawach o rozwód, w tym z orzeczeniem o winie, przyznaniu alimentów na dzieci i na Ciebie, ustaleniu kontaktów z dziećmi, podziału majątku.

👉Doradca Podatkowy wskaże, na co zwracać uwagę w przypadku, w którym współmałżonek usiłuje przejąć wspólny majątek, przedstawi możliwości zapobiegania takim działaniom, pomoże formułować wnioski dowodowe, odnośnie wyjawienia majątku przez współmałżonka, pomoże zarządzać majątkiem po rozwodzie.

👉Psycholog – wesprze podczas trudnych chwil, takich jak rozwód i zmotywuje do działania.

👉Psycholog Dziecięcy – zadba o stan emocjonalny dzieci podczas trudnego okresu w domu, ułatwi zrozumieć naszemu dziecku co dzieje się w rodzinie, sporządzi opinie do sądu dotyczącą kontaktów dziecka z rodzicami.

👉Mediator – pomoże nawiązać porozumienie z współmałżonkiem podczas planu wychowawczego dzieci czy samego rozwodu, aby dojść do ugody.

👉Trener personalny – pomoże odnaleźć nowe możliwości rozwojowe, zdobyć nowe uzdolnienia czy zmienić zawód.

👉Pedagog – organizujemy warsztaty i szkolenia w zakresie terapii porozwodowych czy warsztatów wychowawczych dla rodzin.

👉Detektyw – pomoże w zgromadzeniu dowodów na okoliczność zdrady współmałżonka i utworzy pełny raport, który możemy wykorzystać w sadzie podczas procesu.
Pomożemy Ci przetrwać rozwód i rozpocząć nowe życie!

O nas

W Centrum Rozwodowym Kobieta i Rozwód zajmujemy się rozwodami. Wychodzimy naprzeciw kobietom, które muszą stawić czoło trudnej decyzji w swoim życiu. Zapewnimy Ci doradztwo prawnika, konsultację psychologa, mediatora czy trenera personalnego, którzy pomogą Ci uporać się z formalnościami i zapewnią wsparcie w trakcie Twojego rozwodu.

Centrala

Kobieta i Rozwód Sp. z o.o.

  Warszawa 00-132
ul. Grzybowska 3/15
606 283 183
biuro@kobietairozwod.pl
Pn-Pt: 9.00 - 17.00