Dla wielu osób zdrada to definitywny koniec związku. Inni decydują się na ratowanie go. Czy dla nich zdrada może być sposobem na poprawę związku?

Dla wielu osób zdrada to definitywny koniec związku. Inni decydują się na ratowanie go. Czy dla nich zdrada może być sposobem na poprawę związku? O tym w 10. odcinku "Miasta Kobiet" Aleksandra Kwaśniewska i Olga Legosz rozmawiały z seksuologiem i psychoterapeutą Robertem Kowalczykiem oraz Krystyną Rek, założycielką fundacji "Kobieta i rozwód".

Czytaj dalej

Z pomocą społeczności TikToka udało się znaleźć żonę niewiernego człowieka. Głosy są podzielone. Z jednej strony zwrócono uwagę na ważny aspekt- solidarności kobiet, z drugiej- pojawia się wątpliwość, czy wypada wtrącać się do czyjegoś życia

Tiktokerka Sonia Michalczuk była na zakupach , kiedy przypadkowo usłyszała, jak pewien mężczyzna chwali się, że zdradza żonę. Z pomocą społeczności TikToka udało się znaleźć żonę niewiernego człowieka. Głosy są podzielone. Z jednej strony zwrócono uwagę na ważny aspekt- solidarności kobiet, z drugiej- pojawia się wątpliwość, czy wypada wtrącać się do czyjegoś życia

 

Czytaj dalej

O nas

W Centrum Rozwodowym Kobieta i Rozwód zajmujemy się rozwodami. Wychodzimy naprzeciw kobietom, które muszą stawić czoło trudnej decyzji w swoim życiu. Zapewnimy Ci doradztwo prawnika, konsultację psychologa, mediatora czy trenera personalnego, którzy pomogą Ci uporać się z formalnościami i zapewnią wsparcie w trakcie Twojego rozwodu.

Centrala

Kobieta i Rozwód Sp. z o.o.

  Warszawa 00-132
ul. Grzybowska 3/15
606 283 183
biuro@kobietairozwod.pl
Pn-Pt: 9.00 - 17.00