Rozwód - gra zespołowa

Decyzja o rozwodzie bywa trudniejsza niż ta o małżeństwie. Towarzyszy jej niepewność i stres. Dlatego firma „Kobieta i Rozwó(j)d” zaoferowała paniom znacznie więcej niż usługę prawną. O kulisach pracy z rozwodzącymi się kobietami rozmawiamy z Sylwią Jackowski, właścicielką olsztyńskiego oddziału firmy.

MADE IN: Jak tu przytulnie! I kobieco.

Sylwia Jackowski: Dziękuję. Chcę, aby moja klientka już w progu poczuła, że to miejsce jest dla niej i ja jestem dla niej.

Czytaj dalej

O tym się mówi

Program publicystyczny, poruszający najistotniejsze tematy minionych dni. Zaproszeni do studia goście, wśród których znajdują się świadkowie wydarzeń, komentatorzy życia publicznego, eksperci oraz publicyści prowadzą ożywioną rozmowę o wydarzeniach z Polski i z zagranicy.

Czytaj więcej

O nas

W Centrum Rozwodowym Kobieta i Rozwód zajmujemy się rozwodami. Wychodzimy naprzeciw kobietom, które muszą stawić czoło trudnej decyzji w swoim życiu. Zapewnimy Ci doradztwo prawnika, konsultację psychologa, mediatora czy trenera personalnego, którzy pomogą Ci uporać się z formalnościami i zapewnią wsparcie w trakcie Twojego rozwodu.

Centrala

Kobieta i Rozwód Sp. z o.o.

  Warszawa 00-132
ul. Grzybowska 3/15
606 283 183
biuro@kobietairozwod.pl
Pn-Pt: 9.00 - 17.00