KOBIETA I ROZWÓD

Dołącz do naszego zespołu osiągnij sukces pomagając innym

Kim jesteśmy

Firmę Kobieta i Rozwód założyła Krystyna Rek – wpadła na ten pomysł po własnym burzliwym rozwodzie. Wtedy zrozumiała, że w obliczu rozstania i sądowych batalii, kobiety, często bez żadnego wsparcia, muszą radzić sobie nie tylko z zakończeniem związku, ale i z pogodzeniem tego trudnego czasu z pracą i wychowaniem dzieci. Kierując się własnym doświadczeniem, postanowiła stworzyć miejsce, w którym kobieta stojąca w obliczu rozwodu mogłaby otrzymać kompleksową pomoc prawną, mediacyjną i psychologiczną. To właśnie tu wszystkie kobiety, które przechodzą przez ten okres swojego życia, mogą liczyć nie tylko na profesjonalizm i zaangażowanie specjalistów, ale przede wszystkim na wsparcie i wyrozumiałość. Dzięki temu łatwiej im przejść przez rozwód i nie popełnić błędów, które mogą zaważyć na ich przyszłości.

Ogromne zainteresowanie klientek i płynące z całego kraju prośby o pomoc przyczyniły się do pomysłu stworzenia przedstawicielstw firmy Kobieta i Rozwód w innych miastach. Tak zaczęła się tworzyć sieć franchisingowa Kobieta i Rozwód.

Zapraszamy do naszego zespołu, Dowiedz się więcej

KOBIETA I ROZWÓD

Czym się zajmujemy

Firma Kobieta i Rozwód powstała z myślą o kompleksowej pomocy, wsparciu i poszukiwaniu konkretnych rozwiązań dla kobiet, które stanęły w obliczu konfliktu rodzinnego.

Jesteśmy pierwszą firmą na rynku, która w sposób holistyczny zajmuje się rozwodami. Nasza oferta dedykowana jest głównie kobietom, jednak szeroki zakres usług i grono wykwalifikowanych specjalistów sprawia, że po pomoc do nas w różnych kwestiach zgłaszają się także mężczyźni.

Współpraca z firmą Kobieta i Rozwód jest szansą na spełnianie zawodowych ambicji, realizację ciekawych projektów, a także na pogodzenie pracy i życia rodzinnego. Jeśli czujesz się gotowa do podjęcia wyzwania i prowadzenia własnego biznesu, my oferujemy Ci nasz pomysł i pełne wsparcie, które gwarantuje ponad połowę sukcesu.

Skorzystaj z naszego wieloletniego doświadczenia i sprawdzonych rozwiązań Pierwszego Centrum Rozwodowego w Polsce, które zapewnia swoim klientom pełną ofertę prawną, psychologiczną, detektywistyczną czy mediacyjną.

Jak dołączyć do sieci?

Chciałabyś otworzyć własny biznes? Zostać szefową regionalnego biura? Działać na rynku o dużym potencjale wzrostowym? Cieszyć się pracą i jednocześnie czerpać z niej korzyści finansowe? Dołącz do naszego zespołu i osiągnij sukces, pomagając innym!

Współpraca z firmą Kobieta i Rozwód jest szansą na spełnianie zawodowych ambicji, realizację ciekawych projektów, a także na pogodzenie pracy i życia rodzinnego. Jeśli czujesz się gotowa do podjęcia wyzwania i prowadzenia własnego biznesu, my oferujemy ci nasz pomysł i pełne wsparcie, które gwarantuje ponad połowę sukcesu.

Co więcej – doświadczenie lub wykształcenie prawne nie jest wymagane.

Chcesz wiedzieć więcej? Zadzwoń

Obejrzyj wywiad z Krystyną Rek na temat współpracy franczyzowej