KOBIETA I ROZWÓD

Jak powstaliśmy

Kobieta i Rozwód to firma stworzona przez kobiety, dla kobiet i z myślą o kobietach. Powstała w 2013 roku jako pierwsze w Polsce miejsce, w którym kobieta stojąca w obliczu rozwodu, otrzyma kompleksową pomoc prawną, mediacyjną i psychologiczną. Ponieważ wiele z nas przeszło przez trudy rozstania i rozwodu, wiedziałyśmy, jakiego wsparcia i konkretnej pomocy brakuje innym kobietom w tym skomplikowanym momencie życia. Tym samym naszym celem stało się stworzenie przestrzeni, w której każda podejmująca decyzję o rozstaniu kobieta:

czuła się bezpiecznie i komfortowo

jak przejść przez rozwód krok po kroku

dostosowane do swoich potrzeb rozwiązania

miała stały kontakt z Konsultantką Rozwodową

Kobieta i Rozwód to firma stworzona przez kobiety, dla kobiet i z myślą o kobietach.

KOBIETA I ROZWÓD

IDEA

Wierzymy, że przy każdym rozwodzie można dojść do porozumienia, a byli małżonkowie, zamiast walczyć ze sobą, zyskają świadomość, że wspólnie wypracowane kompromisy pomogą im przetrwać rozwód, odzyskać spokój i ułożyć sobie życie na nowo – z jak najmniejszą krzywdą dla nich oraz bliskich. Doprowadzenie do zgodnego rozwodu bez zbędnych komplikacji od początku było naszym celem.

Rozwód to jednak tylko początek nowej drogi. Z własnego doświadczenia wiemy, jak ważne jest to, co nastąpi dalej: poczucie bezpieczeństwa finansowego – w tym podział majątku po rozwodzie i złożenie pozwu o alimenty – odnalezienie spokoju i siły na poukładanie życiowych priorytetów. Po rozstaniu otworzy się dla ciebie całkiem nowy etap życia. Naszym zadaniem jest ułatwić ci przetrwanie okresu przejściowego oraz pomóc w dostrzeżeniu nowych możliwości. To właśnie dlatego dzielimy się swoim doświadczeniem i wiedzą w zakresie aktualnych procedur sądowych i rozwiązań mediacyjnych oraz służymy wsparciem w najtrudniejszych momentach.

Koszty rozwodu bywają spore – jeśli jednak nie dysponujesz odpowiednimi środkami finansowymi, a pozew o rozwód wydaje ci się kwestią ponad twoje siły, odezwij się do nas! Każda kobieta, która zgłosi się do nas po pomoc, otrzyma ją niezależnie od sytuacji życiowej, w jakiej się znalazła.

Osiągnij sukces pomagając innym!

– Krystyna Rek, pomysłodawczyni Centrum Rozwodowego „Kobieta i Rozwód”.

Jak pomagamy

Podjęłaś już decyzję o złożeniu pozwu o rozwód? Rozmyślasz, jak przygotować na to dzieci? Zastanawiasz się, jak wygląda kwestia podziału majątku? Z własnego doświadczenia wiemy, jak trudno jest pogodzić pracę i rodzicielstwo, zmagając się jednocześnie z rozwodem. Dlatego stworzyłyśmy miejsce, w którym otrzymasz wszystkie niezbędne narzędzia, aby możliwie najłagodniej przejść przez proces rozwodowy.

Przez 10 lat stworzyłyśmy wyjątkową i sprawdzoną bazę profesjonalistów: prawników, psychologów, detektywów, doradców podatkowych, mediatorów i wielu innych. Zapewniamy naszym klientkom usługi najwyższej jakości, nad którymi czuwają sprawdzeni specjaliści z ogromem zdobytej wiedzy i wieloletnią praktyką.

Kiedy już poznamy twoją historię i dylematy, z jakimi musisz się zmierzyć, stworzymy indywidualny, taktyczny plan działania. Nasi eksperci zapewnią ci wsparcie terapeutyczne oraz profesjonalną pomoc dostosowaną do twoich potrzeb. Oczywiście w sytuacji, kiedy porozumienie z różnych powodów nie będzie możliwe, przygotujemy cię na proces rozwodu z orzekaniem o winie.

Doskonale wiemy, jak trudnym wydarzeniem jest rozwód, jednak chcemy ci pokazać, że nawet tu można znaleźć pozytywy. W końcu to właśnie kryzysy uczą nas życia. W naszej pracy staramy się pokazać kobietom dobre strony zmian i bardzo nas cieszy, kiedy widać tego efekty!

Sprawdź, jak możemy Ci pomóc.

KOBIETA I ROZWÓD

MEET OUR LEGAL TEAM

From Start-Up to Winding-Up, Your Business is Our Business.

Kontakt

KOBIETA I ROZWÓD

OPINIENASZYCH KLIENTÓW

Moje kilkuletnie małżeństwo całkowicie się rozsypało. To wydarzenie poważnie nadszarpnęło moje poczucie własnej wartości. W związku z tym, rozpoczęłam psychoterapię u specjalistów właśnie w tym centrum, które poleciła mi moja znajoma. Chciałam ratować związek głównie dla dobra dziecka. Dzięki sesjom spojrzałam na pewne sprawy z dystansu. Jestem bardzo zadowolona. Żałuję, że wcześniej się tego nie podjęłam. Cieszę się, że tu trafiłam. Gorąco polecam!

Małgorzata z Warszawy

Kobieta i Rozwód to wspaniałe miejsce. Przede wszystkim Pani Krystyna ma dużo empatii i doświadczenia, bo sama przez to przeszła. Ze sprawą rozwodową zmagałam się latami. Nie mogłam dojść do porozumienia z moim byłym mężem, który wszystko utrudniał. Dopiero w centrum udało mi się wyjść na prostą. Słowa uznania dla umiejętności radzenia sobie z tak ciężkimi przypadkami.

Katarzyna z Warszawy

Bez Pani Krystyny nie wiem, czy dałabym sobie radę z tym wszystkim co zwaliło mi się na głowę w trakcie rozwodu. Wizyty u niej okazały się bardzo przydatne w wyrobieniu sobie większej odporności na sytuacje stresowe, a tych wtedy nie brakowało, gównie z powodu byłego męża. Dużo przydatnych informacji połączonych z fachowym doradztwem na najwyższym poziomie.

Milena z Warszawy

KOBIETA I ROZWÓD

TRUSTED BY BIG COMPANIES